Ćoćo platio zemlju, Medenica uticala na presudu? * DPS-u donirao 4.000 eura, ASK ćutala * Za isplativost potrebna jedna kola u dvije sekunde * Bogojević uhapšen zbog ubistva * Tročanji neće biti komesar * Novljani na teškom ispitu u Dubrovniku * Bakir Izetbegović ne može da nam postavlja uslove
  Izdanje: 04-10-2019

Dragutin Papović, poslanik DPS-a:
– Nije tačno da je Crna Gora prepoznata po korupciji i kriminalu.

Razgovaraju dvojica prijatelja u bolnici:
- Kako si dobio te povrede na glavi?
- Nisam ženi htio kupiti auto. A kako si ti povrijeđen?
- Ja sam svojoj kupio!

Šta kaže jedan kostur drugom?
- Gdje si, zemljače...

Došao Crnogorac na Olimpijadu na trku na 200 metara. Posle 50 metara Crnogorac zadnji, kad se začu iz publike:
- Vidi junačine, al' ih tjera!!

Sport - datum: 2019-10-03 LIGA UDRUŽENJA KLUBOVA,,SJEVER'-6. KOLO Milanović i Korać trostruki strijelci Brskovo - Pljevlja 2:1 (2:0)
Stadion u Mojkovcu. Gledalaca: 50. Sudija: Sanjin Hajderagić (Bijelo Polje). Strijelci: V. Kruščić u 18. iz jedanaesterca i D. Zindović u 30. za Brskovo, a Kalezić u 78. minutu iz jedanaesterca za Pljevlja.

BRSKOVO: Božović, Damjanović, Vidaković, Jovanović, Milačić, D. Zindović, A. Zindović, Kruščić, Đukić, Bulatović, Marković. Igrali su još: Raković, Marjanović.

PLjEVLjA: Jovanović, Matanović, Knežević, Jonuz, Gogić, Šulović, Šofranac, Laketić, Ćosović, Bujišić, Kalezić. Igrali su još: Bajić, Mirković.

U utakmici u kojoj su realizovana dva jedanaesterca, po jedan na obje strane, pobjeda je zasluženo pripala Mojkovčanima.

M.N.

Gusinje - Petnjica 0:2 (0:1)

Stadion u Murini. Gledalaca: 50. Sudija: Vaso Dubak (Berane). Strijelci: Ljajić u 12. i Kurpejović u 80. minutu.

GUSINjE: Vujačić, Mrkulić, Nikočević, Kukaj, Đonbaljaj, Mulamekić, Radončić, Feratović, Pepić, Selimaj, Čekić. Igrali su još: Dervišević, Pirović.

PETNjICA: Korać, Praščević, D. Adrović, Pepić, Babačić, Latić, E. Adrović, Kurpejović, Rastoder, Agović, Ljajić. Igrali su još: A. Adrović, Muratović, H. Rastoder, D. Adrović, E. Ljajić.

Iznenadili su Petnjičani Gusinjane na neutralnom terenu u Murini.

M.N.

Komovi - OFK Borac 2:2 (1:0)

Stadion u Andrijevici. Gledalaca: 50. Sudija: Ivan Vidaković (Mojkovac). Strijelci: Deletić u 6. i Jokanović u 60 za Komove, a Dž. Ramović u 77 i Madžgalj u 90. minutu za Borac.

KOMOVI: Labović, Babović, B. Radović, Milićević, Veljić, Šćekić, Fatić, Paunović, Deletić, Otašević, Jokanović. Igrali su još: Mališić, Kastratović, Ralević.

OFK BORAC: Fetić, Ljuca, Mehović, Lukač, Madžgalj, Pućurica, Korać, Rondović, M. Ramović, Kuč, Dž. Ramović.

Mislili su Andrijevčani nakon vođstva 2:0 lako doći do pobjede. Da tako ne bude, pobrinuo se u poslednjoj minuti Madžgalj.

M.N.

Berane-Polimlje 8:0 (4:0)

Stadion u Beranama. Gledalaca: oko 70. Sudija: Darko Bogavac (Berane). Strijelci: Milanović u 27. iz jedanaesterca, 42 i 45, Korać u 37, 62. i 74, Nedić u 67. i Šunjević u 85. minutu za Berane.

BERANE: Dizdarević, Mećikukić, Milanović, Labović, Šoškić, Nedić, Tomović, Korać, Marsenić, Murić, Šabotić. Igrali su još: Drobnjak, Đukić, Balević, Šćekić, Šunjević,Stojanović, Adžić.

POLIMLjE: Radović, Šoškić, Lalević, Ciriković, Bolević, Popović, Tomović, Kočanović, Laban, Rajković, Jokić. Igrali su još: Pupović, F. Tomović, F. Šoškić.

Nemilosrdni su bili beranci i čak osam puta tresli mrežu gostiju iz Murine. Po tri gola su dali Đuro Milanović i Miro Korać.